درباره ما

 1. بعد از ظهر یک روز تابستانی داغ از سال 91 بود که “گفتاک “به دست چند تا جوان که فکرهایشان را روی هم ریخته بودند ،در یکی از محله های قدیمی تهران متولد شد.
  ساده تر اگر بخواهیم بگوییم آنچه که آن ها آن روز به دبال آن بودند یک مدل جدید از شبکه ای ارتباطی بود که بتواند با کمترین دردسر یک بخش دلچسب از زندگی روزمره ی مردم بشود و خیلی ساده خلا های موجود برای ما کاربران ایرانی را پر کند و نه اینکه صرفا بخواهد مثل خیلی ها ، نمونه ی شبکه های خارجی را با فونت فارسی ارائه دهد.
  و حالا پس از گذشت چند سال از آن روز محصولی بزرگ شده که خیلی از خواسته های آن روز آنان را برآورده کرده.خواسته هایی نظیر کوتاه گویی و سرعت رد و بدل اطلاعات، میدان دادن به محتواهای ارزشمند ، سادگی در عین زیبایی و در دسترس بودن(از طریق اپلیکشین و یا حتی پیامک)که تقریبا به ندرت در شبکه های مشابه همه ی آن ها را می توان یافت.
  این ها توضیحاتی کلی بود برای آنها که می خواستند کلیتی از گفتاک بدانند.بیشتر از این را ترجیح می دهیم بروید ببینید زیرا که معلم دبستانمان به ما آموخت که :
  مشک آن است که ببوید نه آنکه (درباره ی مای سایت آقای)عطار! بگوید. یادتان باشد که راهی در پیش داریم که حرکت در آن جز با هم فکری و گفت و شنود با شما ممکن نیست، پس بی خبرمان نگذارید و هر جا احساس کردید نکته ای هست که باید بهمان بگویید از اینجا برایمان بفرستید. به امید دیدار،
  یک روز تابستانی داغ دیگر، سال یک هزار و سیصد و نود وسه.